Skip to content

Atsiliepimai

Laurynas S.

Aš baigiau meninio pobūdžio studijas ir didžiąją dalį savo karjeros praleidau scenoje. Tada atėjo karantinas ir buvau priverstas kažką keisti – teko ieškoti, kur galiu panaudoti kitus savo talentus.

Man CV rašymas visados buvo toji sunkiausioji dalis beieškant darbo. Bet tada aš sužinojau apie Feraro, kuris išsprendė mano problemas ir jau netgi padėjo rasti mylimą darbą! Dabar tik galvoju – kodėl anksčiau nebuvo nieko panašaus į tai!

Laura L.

Įsigiju CV jau ne pirmą kartą ir tik jo išskirtinumo dėka įsidarbinau savo pirmame darbe išsiuntusi TIK vieną CV. 😊 Paskutinį kartą Feraro rašytas gyvenimo aprašymas man padėjo gauti išsvajotą darbą, kur atrankos yra beprotiškai didelės, nes išsiskyriau iš minios ir mano gabumai po apmokymų buvo atskleisti 100%! Ačiū labai!!

Aleksandra T.

Neturėjau nei mažiausios idėjos, nuo ko galėjau pradėti rašyti savo CV. Feraro ne tik davė patarimų dėl gyvenimo aprašymo, bet ir dėl darbo paieškos, sudarė rašmo planą bei parinko tinkamą stilių. Išsamus ir atviras bendravimas – garantuotas. Darbą susiradau per porą dienų..

Kristina B.

Pasirinkau šios įmonės teikiamas paslaugas ir tikrai nepasigailėjau! Darbas atliktas profesionaliai ir kruopščiai per mažą laiko tarpą (keletą valandų). Komunikavimas, pagalba ir profesionalumas – būtent taip galiu apibūdinti šią įmonę. CV idealiai atspindėjo mano stipriąsias vertybes bei savybes. Rekomenduoju visiems naudotis šios įmonės teikiamomis paslaugomis ir tikrai nenusivilsite!

Gabrielė R.

Išsamiai ir aiškiai paaiškino apie CV rašymą, sukūrė tobulą dizainą. Pavyko gauti ne vieną darbo pasiūlymą bei norimą darbą. Darkart nuoširdžiai dėkoju bei kitiems rekomenduoju pasinaudoti CV Feraro paslaugomis!

Emilija K.

Puikiai ir profesionaliai parašytas CV per trumpą laiko tarpą (6 val). Tikrai rekomenduoju visiems!

Kristina K.

Operatyvu, sklandu, patikima. Tikrai rekomenduoju, jei tik pats neturite laiko ir žinių, kaip parašyti kokybišką gyvenimo aprašymą. Super. Cv gavau per pusę darbo dienos.

Tadas K.

Ačiū labai! Viskas tobula!

Ieva S.

Kokybiškai atliktas darbas, puikus dizainas, esu patenkinta ir galiu drąsiai rekomenduoti! Ypač tiems, kurie nori pasikonsultuoti ir profesionaliai sudėlioti savo gyvenimo aprašymą.

Edita S.

Savo darbą išmanantys, atidūs darbuotojai. Įsigyjau konsultaciją darbo paieškai pagerinti, gavau pakankamai informacijos. Greitai suteikiamos paslaugos, nereikia laukti savaičių…

Rašykite atsiliepimą

Įvertinimas: 3